Kód: 334

AMINO KOMPLEX - 180 kapslí

839 Kč
Skladem

Náš aminokomplex je obzvlášť vyváženou kombinací všech osmi esenciálních aminokyselin a L-tyrosinu, které si lidský organismus nedokáže vyrobit sám, a tak při výrobě našeho produktu, byla tato kombinace sestavena v optimálním poměru pro váš organismus.

Kategorie: ŽIVIJÓ

AMINO KOMPLEX

Náš aminokyselinový komplex je obzvláště vyváženou kombinací všech osmi esenciálních aminokyselin a L-tyrosinu. Tyto speciální esenciální L-aminokyseliny si lidský organismus nedokáže vyrobit sám, a tak při výrobě našeho produktu byla tato kombinace sestavena v optimálním poměru pro váš organismus.

Čím vyšší je čisté využití dusíku v proteinu – tzv. NNU, tím vyšší je jeho syntéza. Díky tomu se spotřebuje více energie a méně odpadních látek pro tělo. Díky našemu složení je u nás dosaženo hodnoty NNU99%, tzn. z. že téměř všechny aminokyseliny lze použít pro syntézu bílkovin a tím i pro formování buněk v těle. Výsledkem je, že tento aminokomplex poskytuje nejnižší množství škodlivého odpadu při 1%. Sestává ze 100% veganských aminokyselin rostlinného původu, které se získávají a čistí složitým fermentačním procesem bez umělých barviv, konzervačních látek a GMO.

Složení: L-isoleucin, L-leucin, L-lysin, L-methionin, L-fenylalaním, L-threonin, L-thryptofan, L-tyrosin, L-valin; hydrozyproppylmetycelulóza (obal tobolky). Vhodný pro vegetariány a vegany, neobsahuje lepek ani laktózu.

Dávkování: 2 x 4 kapsle denně s dostatkem tekutiny (200 – 300 ml). Ideální nalačno. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

180 kapslí

Hmotnost: 157 g

Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Minimální trvanlivost do: viz obal.

Země původu: Německo

______________________________________________________

Obsahuje 9 aminokyselin důležitých pro lidský organismus. Je vyváženou kombinací všech 8 esenciálních aminokyselin + L tyrosinu.

Aminokyseliny obsažené v produktu jsou získány fermentací a sestaveny v ideálním poměru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: