ŽIVIJÓ

Webová stránka značky: ŽIVIJÓ

Živijó Vám přináší komplexní nabídku výživových doplňků, vitamínů, minerálů, aminokyselin a jiných látek, které jsou v přímé korelaci se zdravým životním stylem.

Věděli jste, že Vaše fyzické i psychické zdraví dokážete do vysoké míry řídit a korigovat právě stravou a jejími doplňky?

V ideálním případě by jimi měly být plody a dary přírody. Nicméně, s ohledem na aktuální životní trend, resp. uspěchaný způsob života, mnozí lidé zapomínají na své zdraví. V důsledku toho mohou často pociťovat absenci určitých důležitých látek. Dokonce, v horším případě o jejich nedostatku ani nemusí tušit. Právě proto doporučujeme dle aktuální potřeby, případně preventivně, doplňovat minerály, aminokyseliny, zelené doplňky a vitamíny – a to nejlepší možnou a zároveň cenově dostupnou formou.

No a přesně takovou Vám nabízí Živijó!

Jaké jsou výživové doplňky a vitamíny od Živijó?
Je pro nás nesmírně důležité, aby byly výživové doplňky, vitamíny, minerály, aminokyseliny a jiné látky od Živijó pro Vaše tělo co nejlépe, nejpřirozeněji a cenově nejdostupnější. Jednoduše, aby byly pro všechny!

Dáváme si záležet na vlastnostech jako je:

- původ
- extrahování
- zpracování
- vstřebávání
- ekologičnost

Kromě toho, většina z produktů Živijó je vhodná i pro vegany, přičemž všechny jsou bez lepku a přidaných umělých přísad!

Hledáme pro vás po celém našem kontinentu ty nejčistší produkty, výrazně jednoduché, které jsou pro Vaše tělem přínosem a ne opačně.

Naše doplňky tvoří látky, které jsou pro tělo přirozené, resp. vlastní, nebo velmi dobře tolerovány.

Ekonomické pro váš rozpočet, jednoduše tím, že vaše tělo nevyloučí většinu z nich, tak jak to je dnes běžné na green trhu s výživou a doplňky.

Kdy sáhnout po výživových doplňcích a vitamínech od Živijó?
V různých fázích života Vaše tělo vyžaduje doplnění nebo naopak vyloučení některých látek přijímaných potravou či doplňky. Pozitivní změny víte dosáhnout například vhodným stravováním. Dalším ze způsobů je zase včasná diagnostika nebo i vlastní sledování těla s asistencí výživových doplňků, vitamínů, minerálů, aminokyselin a jiných látek, které mohou ovlivňovat hodnoty širokého spektra prvků, hormony, serotonin, dopamin či fyzickou energii. Dokonce, s jejich pomocí můžete přispět také k podpoře koncentrace a paměti či ochraně srdce a mozku.

U našich doplňků naleznete všechny důležité informace o původu, složení, zpracování i doporučeném dávkování, které jsou mimochodem dominantou naší značky. I díky takovým informacím dokážete v určitých případech vyzjistit, kdy a po jakém produktu při jakém problému sáhnout. V rámci naprosté jistoty se však můžete poradit s vaším lékařem.

Pro koho jsou určeny výživové doplňky a vitamíny od Živijó?
Záleží nám na tom, abychom vám pomáhali korigovat a zlepšovat vaše zdraví. Doplňky stravy, vitamíny, minerály, aminokyseliny a jiné látky od Živijó jsou určeny pro všechny – pro Vás, pro Vaše děti, rodiče i pro celou Vaši rodinu, dokonce všechny přátele a ty, na jejichž zdraví vám nejvíce záleží.

Naše produkty zároveň doporučujeme i dalším prodejcům či trenérům, kterým není lhostejný zdravotní stav jejich klientů a svěřenců a potřebují vsadit na jistotu při péči o jejich výkon.

Tak tedy, Živijó - na zdraví pro všechny! 

Žádné produkty značky ŽIVIJÓ nebyly nalezeny...