Kód: 289

GREEN TRIO - 500 tablet

380 Kč
Skladem

Přípravek, který v jediné tabletě obsahuje tři velmi vzácné „zelené“ potraviny. Spirulina, chlorella a zelený ječmen.

Kategorie: ŽIVIJÓ

Přípravek, který v jediné tabletě obsahuje tři velmi vzácné „zelené“ potraviny. Spirulina, chlorella a ječmen.

Chlorella je jednobuněčná zelená řasa, která se skládá až ze 60% vysoce kvalitních rostlinných bílkovin a je obzvláště bohatá na chlorofyl. Je známá svými vynikajícími detoxikačními vlastnostmi a obsahuje v bohaté míře vitamín A, který podporuje správné fungování imunitního systému.

Organická spirulina je sladkovodní, modrozelená mikrořasa patřící mezi nejstarší rostlinné mikroorganismy na zemi. Je bohatá na bílkoviny, vitamín B12 a chrom. Vitamin B12 podporuje optimální tvorbu červených krvinek, má vliv na zmírňování únavy a vyčerpání. Chrom je důležitý minerál pro udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Ječmenná tráva se vyrábí z pečlivě zpracovaných mladých rostlin ječmene. Z minerálů a vitamínů, které přirozeně obsahuje, je ve větším množství zastoupena měď. Dostatečný přísun tohoto prvku nám zajišťuje správné fungování metabolismu, podporuje obranyschopnost organismu a chrání buňky před oxidačním stresem jako antioxidant.

Složení: zelené potraviny - 33,3% prášku Chlorella pyrenoidosa, 33,3% prášku Spirulina platensis, 33,3% prášku z ječné trávy Hordeum vulgare L z kultivace EU, lisovaných ve formě tablet, vhodné pro vegany.

Dávkování – doporučená denní dávka je 6-12 tablet denně s dostatkem tekutiny. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

Země původu: Německo

500 tablet

Hmotnost: 125 g

Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Upozornění: Tento výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy a není určen pro děti. O užívání v průběhu těhotenství a kojení se poraďte se svým lékařem. Tento produkt není určen jako prevence nebo lék na některá onemocnění.

Minimální trvanlivost do: viz obal.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: