Kód: 283

KOZÍ KOLOSTRUM - prášek 100 g

1 100 Kč
Skladem

Kozí kolostrum je biologicky aktivní směs látek, která zajistí Vašemu tělu komplexní imunitu na buněčné úrovni.

Kategorie: ŽIVIJÓ

Kozí mléko a kolostrum je výborně tolerováno ať už dětmi nebo dospělými a není známo, že by vyvolávalo alergické reakce. V těle působí zásadotvorně, nepodporuje tvorbu kyselého prostředí, a tak pomáhá při onemocnění trávicího traktu a prospívá správnému vývoji jedince. Naše kozí kolostrum je odebíráno do 2 hodin po porodu, kdy obsahuje nejvyšší obsah imunitních a růstových látek. Kozí kolostrum obsahuje také látky s protirakovinnými účinky a více prospěšných nenasycených mastných kyselin jako například. kravské. Má také větší obsah vápníku, fosforu a vitamínu D. Dodává našemu mozku serotonin a dopamin – látky, které navozují v našem těle pocit radosti a vyrovnanosti.

Složení:

Vitaminy: A, B1, B2, B12, C, D, E
Minerály: Ca – vápník, K – draslík, Mg – hořčík, Na – sodík a P – fosfor, kyselinu listovou
Imunoglobuliny – protilátky, které začne organismus vyrábět, objeví-li se v těle cizorodá látka, jako je například virus. Imunoglobulin IgG je složka, která je nejvíce přítomna v kozím mlezivu, neutralizuje toxiny, viry, bakterie a plísně.

Dávkování: ideální je brát ho nalačno min 0,5hod. ráno před jídlem; (v případě potřeby večer těsně před spaním). 1 odměrka denně slouží jako prevence. Při konkrétních příznacích je třeba zvýšit počet na 2 ks až 3 x denně.

Produkt je ve formě prášku.

Hmotnost: 100 g

Složení: Prášek z kozího kolostra. Jedna porce (1 odměrka - 230 mg) obsahuje 38% IGG (imunoglobulin G).

Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Doporučené dávkování: 1 krát – 3 odměrky denně (1380 mg), zapít vodou. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

 

Upozornění: Tento výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. O užívání v průběhu těhotenství a kojení se poraďte se svým lékařem. Tento produkt není určen jako prevence nebo lék na některá onemocnění.

Minimální trvanlivost do: viz obal.

Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: