Kód: 292

HOŘČÍK (magnezium) - 100 tablet

550 Kč
Skladem

Hořčík v našem těle zajišťuje správnou funkci nervového a svalového systému a příznivě ovlivňuje psychickou rovnováhu. Navíc dodává energii, snižuje pocit únavy a stresu.

Kategorie: ŽIVIJÓ

Magnesium – tablety z přírodního Hořčíku

Hořčík v našem těle zajišťuje správnou funkci nervového a svalového systému a příznivě ovlivňuje psychickou rovnováhu. Navíc dodává energii, snižuje pocit únavy a stresu, což oceníte při tréninku, ale také během náročného dne v práci. Také přispívá ke správnému fungování metabolismu, podporuje přeměnu stravy na energii a správné fungování endokrinního systému.

Náš přírodní hořčík je extrahován z mořské vody u irského pobřeží, obsahuje více než 70 minerálů a stopových prvků s obsahem hořčíku více než 30 %. Je označován nejvyšším standardem kvality a jeho zpracování neprovází žádná syntetická výroba, je bez plniv, barev nebo konzervačních látek.

Složení: 1 tableta obsahuje 300 mg/80% referenčních hodnot živin denně – složená z mořského hydroxidu hořečnatého a rostlinného tuku. 120 tablet v našem balení postačuje na 4 měsíce.

Dávkování: 1 tableta denně s dostatečným množstvím tekutiny. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

120 tablet

Hmotnost: 111,2 g

Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Upozornění: Tento výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy a není určen pro děti. O užívání v průběhu těhotenství a kojení se poraďte se svým lékařem. Tento produkt není určen jako prevence nebo lék na některá onemocnění.

Minimální trvanlivost do: viz obal.

Země původu: Irsko

 

Hořčík přispívá ke snížení vyčerpání a únavy

Hořčík přispívá k rovnováze elektrolytů

Hořčík přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie

Hořčík přispívá ke správnému fungování nervového systému, svalů a ke správné funkci psychiky

Hořčík přispívá k normální syntéze bílkovin

Hořčík přispívá k udržení zdravých kostí a zubů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: