Kód: 298

KOENZYM Q10 - 90 kapslí

450 Kč
Skladem

Naše kapsle obsahují 100% přírodní koenzym Q10, který je získáván kvasinkovou fermentací a speciálně přečištěný. Obsažená Q10 je tedy identická s vlastním koenzymem v těle a zajišťuje tak výbornou toleranci.

Kategorie: ŽIVIJÓ

Koenzym Q10 je látka, kterou si zdravé tělo produkuje samo, nebo která je dodávána prostřednictvím potravy ve vyváženém jídelníčku. Nachází se ve všech buňkách lidského těla, zejména však v orgánech s vysokou energetickou náročností, jako jsou srdce, plíce a játra. S přibývajícím věkem klesá vlastní produkce koenzymu v těle, a proto by se měla doplňovat prostřednictvím doplňku výživy. Naše kapsle obsahují 100% přírodní koenzym Q10, který je získáván kvasinkovou fermentací a speciálně přečištěný. Obsažená Q10 je tedy identická s vlastním koenzymem v těle a zajišťuje tak výbornou toleranci.

Složení: Koenzym Q10 100 mg, pomocná tekutina 200 mg prášek z kořene Maca, obal tobolky: hydroxypropylmetylcelulóza.

Dávkování: 1 kapsle 1 x denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny. 1 kapsle je dostatečná na pokrytí denní potřeby. *

Země původu: Německo

* Doporučená denní dávka Q10 pro dobrý přísun živin je mezi 30 a 200 mg denně. Protože však v průměru až 5 mg koenzymu se již vstřebává prostřednictvím jídla a v těle se produkuje další Q10, je použití kapslí koenzymu Q10 se 100mg denně dostatečné a nemělo by se překročit.

90 kapslí

Hmotnost: 36 g

Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Upozornění: Tento doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy a není určen pro děti, těhotné a kojící ženy a mladé lidi do 18 let. Tento produkt není určen jako prevence nebo lék na některá onemocnění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: