Kód: 310

SELEN - 180 tablet

480 Kč
Skladem

Naše selenové kapsle obsahují 100% přírodního selenu, který se získává ze semen hořčice indické. Jelikož se nezískává z kvasnic, je vhodný i pro lidi s alergií na kvasinky.

Kategorie: ŽIVIJÓ

Naše selenové kapsle obsahují 100% přírodního selenu, který se získává ze semen hořčice indické. Na rozdíl od syntetických forem obsahuje organicky vázaný selen, který zajišťuje vysokou úroveň biologické dostupnosti a biologické aktivity a současně je velmi dobře snášen, neboť neobsahuje žádné další přísady a je vhodný i pro vegany. Jelikož se nezískává z kvasnic, je vhodný i pro lidi s alergií na kvasinky. Aby byl co nejsnáze vstřebatelný, je výjimečný svým optimálním složením spolu s optimálně nastaveným bezpečným dávkováním.

Selen má své speciální vlastnosti, kterými přispívá:

- k udržení normálních vlasů a jejich pigmentaci

- k normální funkci imunitního systému

- pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem

- přispívá ke správné funkci štítné žlázy

Složení: extrakt z hořčičných semínek 28,5 mg a lněná mouka 75,5 mg, hydroxypropylmetycelulóza: (obal tobolky). Bez lepku, laktózy a GMO.

Dávkování: 1 kapsle 1 x denně spolu s jídlem. Zapijte podle potřeby. Nedoporučuje se těhotným, kojícím ženám a dětem. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

180 tablet

Hmotnost: 54 g

Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Upozornění: Tento výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy a není určen pro děti. O užívání v průběhu těhotenství a kojení se poraďte se svým lékařem. Tento produkt není určen jako prevence nebo lék na některá onemocnění.

Minimální trvanlivost do: viz obal.

Země původu: Německo

 

---

Selen přispívá ke správné spermatogenezi

Selen přispívá k udržení zdravých vlasů a nehtů.

Selen přispívá ke správnému fungování imunitního systému, štítné žlázy

Selen přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: