Kód: 325

VITAMIN K2 - 50 ml tinktura

630 Kč
Skladem

K2 je v tucích rozpustný vitamín, který přispívá k udržení zdravých kostí a snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění. Pomáhá udržovat cévy a tkáně pevné a zdravé, čímž celkově přispívá k imunitě organismu.

Kategorie: ŽIVIJÓ

VITAMIN K2

K2 je v tucích rozpustný vitamín, který přispívá k udržení zdravých kostí a snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění. Vitamin K2 přispívá k normální srážlivosti a proudění krve . Díky vitamínu K2 směřuje vápník přímo do kostí a zubů, kde je potřebný a neukládá se tak v cévách a tkáních. Pomáhá tak udržovat cévy a tkáně pevné a zdravé, čímž celkově přispívá k imunitě organismu. Přirozeným zdrojem vitamínu K2 je hovězí maso, jogurt, měkký sýr či mléko. Abyste však získali potřebnou denní dávku vitamínu K2, museli byste zkonzumovat denně například. 5 l mléka/jogurtu či 4 kg hovězího masa. Náš zdroj vitamínu K2 se považuje za nejefektivnější formu, protože je více rozpustný v tucích, cirkuluje nejdéle v krvi a má nejvyšší biologickou dostupnost.

Složení: kokosový MCT olej, vitamín K2 (all-trans MK7) - menachinon, olej ze semen růže šípové (Rosa canina), tokoferoly (stabilizátor), rakytníkový olej, přírodní aroma.100% veganský.

Dávkování: doporučuje se 1x10 kapek denně, což odpovídá 200 µg menachinonu (aktivní vitamín K2). Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

 

Důležitá poznámka: při užívání antikoagulačních léků – konzumace pouze po konzultaci s lékařem.

 

Produkt je ve formě tinktury.

Objem: 50 ml. Jedna láhev kapek vitamínu K2 obsahuje přibližně 170 porcí (50ml) dostačujících na 5 měsíců.

Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Upozornění: Tento výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy a není určen pro děti. O užívání v průběhu těhotenství a kojení se poraďte se svým lékařem. Tento produkt není určen jako prevence nebo lék na některá onemocnění.

Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: