Kód: 313

ZINEK - 150 kapslí

480 Kč
Skladem

Tobolky citrátu zinečnatého jsou vynikajícím doplňkem pro imunitní systém a acidobazickou rovnováhu, které pomáhají nejen při dělení buněk, ale také při jejich ochraně před oxidačním stresem.

Kategorie: ŽIVIJÓ

Zinek je po železe druhý nejvíce zastoupen stopový prvek v lidském těle, který příznivě působí při podpoře správného růstu. Tobolky citrátu zinečnatého jsou vynikajícím doplňkem pro imunitní systém a acidobazickou rovnováhu, které pomáhají nejen při dělení buněk, ale také při jejich ochraně před oxidačním stresem.

Zinek podporuje správný vývoj a funkci pohlavních orgánů a má blahodárný vliv na prostatu, pomáhá udržovat normální hladinu testosteronu v krvi, přispívá k normální normální reprodukci (plodnost). Také příznivě působí při kožních problémech (vyrážka, zvýšený mazotok) a podporuje dobrou kondici nehtů, vlasů a kostí. Náš trihydrát citrátu zinečnatého s podílem 31% čistého zinku (Zn) je jednou z biologicky nejdostupnějších forem získávání čistého zinku.

Složení: Zinek (trihydrát citrátu) s nejméně 31% obsahem Zn 50 mg, rýžový škrob 150 mg, potahová látka: hydroxypropylmetylcelulóza (obal tobolky) - 100% veganský, bez lepku a laktózy.

Dávkování: 1 tableta denně s dostatečným množstvím (min. 200-300 ml) tekutiny. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: