Kód: 301

KOLAGEN - 500 g

550 Kč
Skladem

Náš kolagenový prášek s typem I, typem II a typem III je hydrolyzát bez zbytečných přísad, barviv a příchutí, bez lepku, laktózy, sóji, kvasinek a alergenů: čistý kolagenový hovězí protein.

Kategorie: ŽIVIJÓ

Náš kolagenový prášek s typem I, typem II a typem III je hydrolyzát bez zbytečných přísad, barviv a příchutí, bez lepku, laktózy, sóji, kvasinek a alergenů: čistý kolagenový hovězí protein. Účinnou látku kolagenový hydrolyzát typu I získáváme enzymatickým štěpením. Je vyráběn v Německu podle nejvyšších standardů kvality, je laboratorně testován na mikroby, těžké kovy, salmonely, pesticidy, plísně a mnohem více. Je lehce rozpustný a vstřebatelný. Užívání hydrolyzovaného hovězího kolagenu v prášku má mnoho příznivých účinků na zdraví, včetně zmírnění bolestí kloubů, regenerace kostí a viditelného zlepšení stavu pokožky, vlasů a nehtů. Je zodpovědný za pevnost a pružnost pojivové tkáně a podporuje činnost svalstva. Obzvláště pro lidi, kteří sportují, se kolagen považuje za nutnost, která navíc mimořádně účinně zabraňuje stárnutí.

Složení: Obsahuje kolagen hydrolyzát typu 1, 2, 3.

Dávkování: 1x10g hydrolyzátu v prášku nebo 1x11 vitálních odměrných lžic (přiložených) vmíchejte do tekutiny a vypijte. Může se také míchat s jídlem. do polévek, do smoothies, koktejlů a jiných nápojů. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

Země původu: Německo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: