Kód: 304

L - TRYPTOFAN - 150 kapslí

630 Kč
Skladem

L-tryptofan je esenciální aminokyselina, kterou si lidské tělo nedokáže vyrobit a je velmi důležitá pro tvorbu bílkovin a produkci serotoninu.

Kategorie: ŽIVIJÓ

L-tryptofan je esenciální aminokyselina, kterou si lidské tělo nedokáže vyrobit a je velmi důležitá pro tvorbu bílkovin a produkci serotoninu. Musí se proto přijímat v přiměřeném množství prostřednictvím potravy. Tato bílkovinná složka se přirozeně nachází v mořských rybách, krůtím mase, hrášku. Nebo prostřednictvím výživového doplňku. Náš L-tryptofan se získává přírodní fermentací na rostlinné bázi. Tato esenciální aminokyselina hraje důležitou roli v mnoha fyzikálních procesech, mimo jiné je prekurzorem neurotransmiteru serotoninu a hormon melatoninu. Pozitivní účinky této bílkoviny se využívají např. v oblasti léčby mentálních poruch, závislostí nebo v případě emocionální nestability. Trytofan podporuje syntézu niacinu, známého také jako vitamín B3.

Složení: L-trypofan 500 mg, obal tobolky: hydroxypropylmetylcelulóza - 100% veganské, čisté bez umělých přísad, bez lepku, laktózy a GMO

Dávkování: Užívejte 2x1 kapsli denně s dostatečným množstvím (200-300 ml) tekutiny.

150 kapslí.

Hmotnost: 75 g

Skladování: Uchovávejte na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Upozornění: Tento výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy a není určen pro děti. O užívání v průběhu těhotenství a kojení se poraďte se svým lékařem. Tento produkt není určen jako prevence nebo lék na některá onemocnění.

Minimální trvanlivost do: viz obal.

Země původu: Německo

----

Co L - tryptofan ovlivňuje?
- snižuje chuť k jídlu
- eliminuje pocity úzkosti
- syntetizuje Niacin (B-vitamin), který pomáhá zpracovávat tuky a sacharidy z potravy
- přispívá ke správné tvorbě některých hormonů
- podporuje zdravé spánkové vzorce
- zlepšuje kognitivní funkce (učení i paměť)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: